Zwolle-Zuid Schaakt!


 

Het Open Snelschaakkampioenschap van
Zwolle 2024

donderdag 6 juni de winnaar is


Verslag open snelschaakkampioenschap van Zwolle 2024

2015Op 8 juni 2024 Verslag komt nog

 

 


voortgangstabe + Uitslagen finalegroepen 1-2-3
nr naam ronde 1 ronde 2 ronde 3 Finalegroep


grp w/z pnt grp w/z pnt grp fin pnt
pnt
1 Boris de Jonge C 1 3 A - 6 A & 1 5
2 Anthon Kluijfhout B 1 3 A - 4 B & 6 1 4
3 Albert de Boer E 1 C - A & 6 1 2
3 Mindert Westra E -1 B - a & 6 1 2
5 Hans Spoelstra A -1 3 A - 5 A & 1
6 Jan Bongaerts E -1 1 E - 4 B & 7 1 ½













1 Jan Kleijer C 1 2 C 2 3 C 1 2 5
2 Olaf Meijer D 1 2 C 2 4 B & 5 2 4
3 Frank Tempelman B 1 1 D - C & 6 2
4 Robert Scholma C -1 1 D - 2 E & 2
5 Oscar Bouter D -1 3 A - 3 D & 5 2
6 Bert van Drongelen D -1 1 D -2 3 D -1 5 2 ½













1 Edward de Graaf F 1 2 C - 2 D & 3 3 5
2 Ido Bijl B -1 2 B - 3 C & 4 3 5
3 Koen Sloof D 1 0 F - 3 C & 3 3 4
4 Wim Dufoort A -1 1 D - E & 4 3 2
5 Leon Meijer B -1 0 E -2 2 D -1 3 3 2
6 Bertus Kappe F -1 1 E - 2 E & 3 3 0




























Gestaakt











1 Jurrian Fahner A 1 2 B - 4 - - -
2 Ingrid Reinders A 1 0 E - 0 - - -
12 Ineke van Diepen C -1 0 F - 2 - - -
17 Keiko Janssen E 1 0 F - 1 - - -
22 Karel Schoenmaker F 1 3 B - 4 B & 4
24 Ton van Vilsteren F -1 0 F - 0 - - -

 

Finalegroep 1







naam 1 2 3 4 5 6 score
1 Hans Spoelstra
0 1 0 ½ 0
2 Boris de Jonge 1
1 1 1 1 5
3 Jan Bongaerts 0 0
½ 0 0 ½
4 Albert de Boer 1 0 ½
½ 0 2
5 Mindert Westra ½ 0 1 ½
0 2
6 Anthon Kluijfhout 1 0 1 1 1
4
 
 

Naam

1

2

3

4

5

1

Boris de Jonge

1

2

3

4

5

2

Anthon Kluijfhout

1

2

2

3

4

3

Albert de Boer

½

½

1

2

2

4

Mindert Westra

0

1

2

5

Hans Spoelstra

0

0

1

1

6

Jan Bongaerts

½

½

½

½

½

 
Finalegroep 2








naam 1 2 3 4 5 6 score
1 Frank Tempelman
0 0 1 ½ 1
2 Olaf Meijer 1
0 1 1 1 4
3 Jan Kleijer 1 1
1 1 1 5
4 Oscar Bouter 0 0 0
1 ½
5 Bert van Drongelen ½ 0 0 0
0 ½
6 Robert Scholma 0 0 0 ½ 1
 


Naam

1

2

3

4

5

1

Jan Kleijer

1

2

3

4

5

2

Olaf Meijer

1

2

3

3

4

3

Frank Tempelman

1

1

1

2

4

Robert Scholma

0

½

½

5

Oscar Bouter

0

½

6

Bert van Drongelen

0

0

0

0

½

 

 

 

 

Finalegroep 3







naam 1 2 3 4 5 6 score
1 Ido Bijl
1 1 0 1 1 4
2 Wim Dufoort 0
0 0 1 1 2
3 Koen Sloof 0 1
0 0 1 2
4 Edward de Graaf 1 1 1
1 1 5
5 Leon Meijer 0 0 1 0
1 2
6 Bertus Kappe 0 0 0 0 0
0
 

Naam 1 2 3 4 5
1 Edward de Graaf 1 2 3 4 5
2 Ido Bijl 1 2 3 3 4
3 Koen Sloof 0 0 0 1 2
4 Wim Dufoort 1 1 2 2 2
5 Leon Meijer 0 1 1 2 2
6 Bertus Kappe 0 0 0 0 0

 

 

 

 

 
index   Archief
jaar
winnaar
2024 Boris de Jonge ZSG 2140
2023 Boris de Jonge ZSG 1989
2022 Ferdinand Binnendijk ZSG 2130
2021 winnaar: geen Geen door corona  
2020 winnaar: geen Geen door corona  
2019 Luuk de Ruijter PION 2196
2018 Rienk van den Berg Meppeler S.V. 1939
2017 Ferdinand Binnendijk ZSG 2060
2016 Emile Hoogterp ZZS! 1902
2015 Boris de Jonge ZSG 2049
2014 Sietse Gosker Denk en Zet 1943
  2013* Boris de Jonge ZSG 1989
2012 Folke van Dorp S.V. Caïssa 2120
2011 Boris de Jonge ZSG 1878
2010 Folke van Dorp S.V. Caïssa 2033
2009 Jan Kleijer O&O Kampen 1729
2008 Espen Zecha ZSG 1918
 2007* Hans Spoelstra O&O Kampen 1783
2006 Luuk de Ruijter PION 2139
2005 Dragan Lukic ZSG - - - -
2004 Arnold Frijling Hardenberg 2147
2003 René Nijland ASG 1956
2002
Paul van den Berg ZSG 1938
   
. . . .* de gegevens zijn verlorengegaan.